The Walking Dead Geri Döndü

walkingdead3 Aralık 2012 de 3.sezon 8.bölümüyle bir süre ara veren (ki 2 ay oldu.) the walking dead, bugün 3.sezonuna 9.bölüm “The Suicide King” adlı bölümüyle devam ediyor.

Yazımda spoiler vermeyeceğim merak etmeyin. (İzlemeyenlerin azabına uğramak istemiyorum 🙂 ) Şunu söylemeliyim ki dizi hala kalitesini koruyor fakat sanırım 2 ay öncesinde çokça savaş sahnesi içermesi ve aksiyonu bol kaçışlı bölümler seyretmemizin sonucu bu bölüm aksiyon açısından pek te tatmin edici değil.Bu benim fikrim tabi katılmayan olabilir ama tahmin ediyorum izleyenlerin büyük çoğunluğu diziyi izledikten sonra bu ayrıntı kafalarına takılacak.

Sonuç olarak the walking dead ismine ve şanına yakışır bölümlerin geleceğini görmek güzel.Pazartesi günü ajandanıza/yapacaklarınıza ekleyeceğiniz izlemek için bir dizi istiyorsanız bu kesinlikle the walking dead olmalı benden söylemesi.

Sıkı takipçiler şimdiye izlemiş bitirmiştir bölümü fakat hala izleme fırsatı olmayanlara önerim koşun izleyin. Zombileri özlediğinizi göreceksiniz 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir