Tetikçinin Gecesi – Collateral 2004

Bugün izlediğim bir filmi paylaşmak istedim.Adı Tetikçinin Gecesi – Collateral . 2004 yapımlı Akademi Ödülü adayı gerilim filmi.Türü ise Gerilim , Suç , Dram.

Afişte gördüğünüz üzere film başrol oyuncuları Tom Cruise ve Jamie Foxx.Film oldukça heyecanlı ve nefes kesici sahneleriyle insanı bazen geriyor bazende rahatlatıyor.Ben açıkçası filmi tek solukta izleyemedim oda gece uykunun bastırmasıyla yarısını bırakmam yüzünden.Fakat uyanır uyanmaz açtım ve bitirdim.Çünkü film insanı gerçekten kendine bağlıyor.Klasik giden cinayetler sonunda beklenmedik sonuca bağlaması ise izleyeni etkileyen en iyi kısmı.Ayrıca beni filme bağlayan bir başka şey de başta Jason Statham’ın bir sahnede gözükmesi.Bunu söylemeden geçmek istemedim.

Film imdb’den 7.7 puan almış.Hiç fena sayılmaz.Aşağıda fragmanını paylaşıyorum.İzlemenizi tavsiye ederim.Tek solukta izleyeceğinize eminim.Fırsatınız varsa 720p ve orjinal dil+altyazılı izleyin dublajı nasıldır bilemiyorum.Filmden soğutabilir o yüzden orjinal dil izlemenizi öneririm.Şimdiden iyi seyirler.

Fragman :

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir