Logitech G300 Gaming Mouse

logitechg300Merhaba arkadaşlar bu yazımda Logitech ‘in çıkarmış olduğu G300 Gaming Mouse ‘dan bahsedicem. Yaklaşık 1 senedir kendi kullandığım mouse olan bu ürün gerçekten oyuncular ve uzun süre bilgisayarda vakit geçirenler için çok güzel.

 

Programlanabilir 9 denetim tuşu ile bu mouse ‘ a istediğiniz macroyu atayabilirsiniz. Her tuşa istediğiniz işlevi , kısayolu , tuşu veya tuş kombinasyonlarını atayabilirsiniz. Eğer isterseniz metin bloğu bile yazdırabilirsiniz. Oyun oynayanlar için büyük bir nimet olan bu özellik sadece onlara değil , ileri düzey program kullanan programcılar içinde gerçekten çok güzel. Çünkü kullandığınız programın kısayollarını istediğiniz tuşlara atayıp gereksiz zaman kaybını önleyebilirsiniz.

logidpi

8  farklı renk seçeneği olan Logitech G300 Gaming Mouse , başka bilgisayarlarda kullanabilmeniz için atadığınız 3 farklı modu kendi hafızasında tutar ve eğer kendi bilgisayarınızdan çıkarıp başka bir bilgisayarda kullanırsanız sizin için önemli olan kombinasyonları da kaybetmemiş olursunuz.

logioyun

G300 Gaming Mouse her türlü kullanıcının rahatça kullanabilmesi için ayarlanmış ve hangi elinizi kullanırsanız kullanın gerçekten hiçbirşey farkedemiyorsunuz. Elinizi kavraması ve rahatlık açısından bence gerçekten iyi çünkü uzun süre bilgisayarda vakit geçiren benim gibi kullanıcılar için mouse çok önemlidir.

logitusOtomatik oyun tarama sistemi ile G300 Gaming Mouse , istediğiniz oyunu bulup sizin için tuş kombinasyonlarını mouse’a otomatik atar ve böylece bununla da uğraşmış olmazsınız. 2500 dpi’lik sensörü olan G300 , uzunca bir kablosu ile sizi ekran başından hiç koparmaz. Standart farelerden 8 kat daha hızlıdır çünkü rapor hızı 1 milisaniye gibi çok iyi bir rakamdır.

 

Şuan fiyatları ;

Gold = 62.63 TL

Bimeks = 59.24 TL

Teknosa = 64.90 TL

Vatan = Max. 74 Min. 55 TL

logiana

Başka bir yazıda görüşmek dileğiyle Emre Övünç

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir