İzmir Üniversitesi İnternet Haftası Etkinliği

izu

Her yıl Nisan ayının 2.ve 3. haftası İnternet haftası olarak kutlanmaktadır.Bu iki hafta boyunca ülke genelinde internet kullanımının yaygınlaştırılması , internet kullanımı ile ilgili bilgiler verilmesi amacıyla bir çok seminer , panel ve etkinlik düzenlenmektedir. Yaşadığım yer itibariyle beni yakından ilgilendiren İzmir’de olan bir etkinliği paylaşmak istiyorum.Kuzenim Anıl Gündoğan‘ın da içinde bulunduğu İzmir Üniversitesi Bilişim Kulübünün düzenleyeceği İnternet Haftası Etkinliği 17 Nisan 2013 Tarihinde İzmir Üniversitesi’nde gerçekleştirilecek.Programın detayları ve etkinliğin facebook sayfasını aşağıda paylaşıyorum. Herkesi bu tür etkinlikleri paylaşmaya ve katılmaya davet ediyorum.

Etkinlik facebook adresi : https://www.facebook.com/events/449156941826166

17 Nisan 2013  12.00-16.00

Türkiye internetini büyütmek, yeni projeler başlatmak, interneti geniş kitlelere tanıtmak, yaymak, toplumun gündemine interneti yerleştirmek ve Türkiye İnternetine ivme verecek etkinliklerin yapılması amacıyla 8-21 Nisan İnternet Haftası olarak ilan edilmiştir.

Bu kapsamda İzmir Üniversitesi’nde 17 Nisan 2013 tarihinde İnternet Haftası kapsamında TBD ve İZÜ Bilişim Kulübü’nün desteğiyle “İzmir Üniversitesi İnternet Haftası” etkinliği düzenlenecektir.

Konuşmacılar:
Doç. Dr. Mustafa AKGÜL
Türkiye Linux Kullanıcıları Derneği Onursal Başkanı
(İnternet Yaşamdır)

Taylan DEMİRKAYA
Embryonix Girişimci Geliştirme ve Yatırımcı Bulma Merkezi Direktörü
İzmir Ekonomi Üniversitesi Öğretim Görevlisi
(Girişimcilik ve İnternet)

Mümin ERAKBAŞ
Sosyal Medya Uzmanı
(Online Dünyaya Offline Bir Bakış)

Mehmet TAHTA
Sistem Uzmanı
(Web Hosting ve Domain)

Ayrıca Tüm Katılımcılara Alastyr Tarafından 1 Yıllık Hosting Hediye Edilecektir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir