İzmir Bilişim Zirvesi 6 Mayıs’ta Gerçekleşecek

İzmir’de bilişim sektöründe olanların yakındığı durumlardan biri, bilişim adına kapsamlı ve faydalı etkinliklerin yapılmaması oluyor. Fakat İzmir’den heyecan verici bir haber var!

6 Mayıs’ta Dokuz Eylül Üniversitesi’nde “İzmir’i Hakettiği Değere ‘İzmir Bilişim Zirvesi’ ile Taşıyoruz.” sloganıyla hazırlanan bir etkinlik gerçekleşecek.

BilgeAdam öncülüğünde, Aldenard Bilişim ve Depark destekli “İzmir Bilişim Zirvesi” 6 Mayıs’ta DEÜ Mühendislik Fakültesi Konferans Salonu’nda Gerçekleşecek.

İstanbul ve İzmir’den Turkcell, Gittigidiyor, Ericsson, Alastyr, Webtekno, Webtures gibi önemli firmaların da katılım göstereceği Bilişim Zirvesi’nde güncel bilişim, girişim ve teknoloji konularının yanı sıra birçok vine fenomeninin yer alacağı sosyal medya ve oyun kategorilerindeki sürprizler katılımcıları bekliyor.

Sponsorların hediyeleriyle renk katacağı Bilişim Zirvesi, geleneksel bir hal alma yolundaki ilk zirve olacak. Hem bilgilendirici hem de eğlendirici bir hal almasını beklediğim zirve, umarım gelenekselleşir ve verilen emeklerin karşılığı İzmir bilişimine pozitif anlamda geri döner.

Ayrıca 25 Nisan 2015 günü TRT Kent Radyo İzmir‘de yayınlanan Bilişim Gündemi programında Aldenard Bilişim kurucusu ve aynı zamanda kuzenim olan Anıl Gündoğan‘ı konuk ettik. Kendisiyle İzmir Bilişim Zirvesi’nin detaylarını ve ayrıca Aldenard girişimlerini konuştuk. Programı tekrardan izlemek isteyenler için youtube linkini paylaşıyorum. (Programı sunan Celal Bayar Üniversitesi öğretim görevlisi Mustafa Özhan Kalaç‘tır. Programın asistanlığını yürütmekteyim.)

Bilişim Zirvesi Logo

Bilişim Zirvesi Logo

Zirve ile ilgili konuşmacı , yer ve program detaylarına zirvenin ana sayfasından ulaşabilirsiniz. Aşağıda zirvenin adresi ve sosyal medya adresleri yer alıyor. İzmir Bilişim Zirvesi’nde görüşmek üzere..

http://www.izmirbilisimzirvesi.com/

https://www.facebook.com/izmirbilisimzirvesi

http://twitter.com/izmirbilisim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir