Hummingbird-Redemption 2013 Filmi

hummingbird

Beni tanıyanlar az çok bilir. Jason Statham hayranı biriyim. Neredeyse bugüne kadar oynadığı her filmi izledim. Bazılarını tekrar tekrar izliyorum. / izleyeceğim.

Dönem dönem filmlerini kaçırmamak adına imdb sayfasında girip filmografisini kontrol ediyorum. Fakat bayağı zaman olmuş ki girmemişim. Bir filmi gözümden kaçmış. Onun da nasıl farkına vardığıma gelecek olursak. Türkiye’nin en iyi video-bloggerı (ya da benim şu ana kadar gördüğüm en iyisi) Nebuch‘un Torrent Günlükleri adını verdiği yeni video-blog serisinde gördüm. Torrent Günlükleri adını verdiği yeni video serisinde Nebuch, izlemeden önce kendi kriterlerine göre filmlere puanlama yapıyor. Genellikle de güldürüyor. Fazla uzatmayayım burdan kendisine teşekkür ederim. Onun sayesinde bu filmin farkına vardım ve hemen izledim. Filmin iki ismi var Redemption ve Hummingbird. Herhangi birini aratırsanız bulabilirsiniz.

İzlemek isterseniz Torrent Günlükleri Redemption bölümü :

Neyse filme gelecek olursak, film Jason Statham klasiği. Tahmin edebileceğiniz gibi aksiyon, vur kır parçala, kızları kendine hasta et gibi şeyler 🙂

Filmin fragmanına da yer vermeden geçmeyeyim.

Film hakkında Nebuch kadar olmasa da bir kaç yorumum olacak. Merak etmeyin spoiler vermeyeceğim 🙂 Film gayet güzel kurgulanmış. Oldukça sürükleyici. Aksiyon, suç, dram türlerinde olan filmde Jason Statham’a eşlik eden kadın başrolümüz ise . Açıkçası Agata’yı filme pek yakıştıramadım. Oyunculuğundan mıdır ? bilemiyorum. Kadın bana güzel gelmedi açıkçası.

Filmde bazen lanet olsun bu dünyaya diyeceğiniz anlar olacak. Dramı buralarda sonuna kadar hissediyorsunuz. Son olarak film türlerinin hakkını vermiş. Çok başarılı bir Jason Statham yapımı olmuş nokta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir