Game of Thrones teaser Chaos

Bugün dizi yorumlarından dizi haberlerinden gidiyorum hadi hayırlısı.

gameofthrones

Yabancı dizi sektöründe dünya çapında üne ulaşmış, en iyi diziler denildiğinde dünya çapında ilk 5 de hangi diziler var diye sorulsa şüphesiz bu 5 diziden biri Game of Thrones olur.

18 Nisan 2011 de “Winter is coming” bölümüyle yayın hayatına amerikan paralı kanalı Home Box Office (HBO) da başlayan dizi tüm dünyada büyük yankı uyandırmıştı.Gerek oyuncuların kalitesi gerekse ekibin kalitesiyle Game of Thrones tüm dünyada binlerce hayran kitlesine ulaştı.Ayrıca internet movie database’de yani imdb‘de de görebileceğiniz gibi dizinin puanı üyeler tarafından puanlama ile 10 üzerinden 9.4 puan.

4 Haziran 2012 de “Valar Morghulis” isimli 2.sezon 10.bölümüyle uzun bir araya giren Game of Thrones 31 Mart 2013 de 3.sezon ile izleyenleriyle buluşacak.

HBO kanalı dark, fantasy, drama türündeki dizisi Game of Thrones’un 3.sezonu için bir teaser yayınladı.

Teaserden yeni sezonla ilgili herhangi bir sahne göremesekte heyecan verici bir teaser olduğunu söylemek gerek.Ayrıca videonun seslendirmesi de Petyr Baelish karakterini oynayan aktör Aidan Gillen tarafından yapılmış.Bunun yanında teaserde bize en önemli oyunculardan bir görünüm verilmek istemiş.Bol heyecanlı bir sezon bizi bekliyor gibi gözüküyor.Kendi adıma söylemem gerekirse büyük bir hevesle 31 Mart 2013 ü bekliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir