İzmir Üniversitesi İnternet Haftası Etkinlik Notlarım

Daha önceki yazımda duyurusunu yaptığım İzmir Üniversitesi İnternet Haftası Etkinliği bugün gerçekleşti. Etkinlik oldukça güzel katılımla ve konuşmacılarla yapıldı. Etkinlik boyunca not alamadım fakat Taylan Beyin konuşmasında soluksuz dinleme ve not alma fırsatım oldu. Anlattıklarını ise oldukça faydalı buldum. Ayrıca sunumu dinlemek de çok keyifliydi kendisine teşekkür ederim. Sunumdan aldığım notları paylaşmak istiyorum. İnternet haftası kutlu olsun !

İzmir Embryonix’den Taylan Demirkaya’nın girişimcilere tavsiyeleri:

  • Para odaklı olmayın
  • Hayalinizi yaşayın.
  • Egolarınızdan kurtulun. (kıyaslama egosu,benim ürünüm farklı,parayı hemen kazanayım,İşi ben kurdum,benim hikayem anlamlı gibi)

Okumaya devam…

İzmir Üniversitesi İnternet Haftası Etkinliği

izu

Her yıl Nisan ayının 2.ve 3. haftası İnternet haftası olarak kutlanmaktadır.Bu iki hafta boyunca ülke genelinde internet kullanımının yaygınlaştırılması , internet kullanımı ile ilgili bilgiler verilmesi amacıyla bir çok seminer , panel ve etkinlik düzenlenmektedir. Yaşadığım yer itibariyle beni yakından ilgilendiren İzmir’de olan bir etkinliği paylaşmak istiyorum.Kuzenim Anıl Gündoğan‘ın da içinde bulunduğu İzmir Üniversitesi Bilişim Kulübünün düzenleyeceği İnternet Haftası Etkinliği 17 Nisan 2013 Tarihinde İzmir Üniversitesi’nde gerçekleştirilecek.Programın detayları ve etkinliğin facebook sayfasını aşağıda paylaşıyorum. Okumaya devam…