Celal ile Ceren (2013) Filmi Hakkında

celal-ile-cerenGeçen pazartesi günü ki 21 Ocak 2013 oluyor en yakın arkadaşım Emre Övünç ile başrollerini Şahan Gökbakar ve Ezgi Mola’nın paylaştığı Celal ile Ceren filmine gittik.Doğrusunu söylemem gerekirse hiç beklemediğimiz kadar güldük.

Filmden önce herkes gibi fragmanını izledim.Fragmanda da gülmekten ölmüştüm fakat diğer komedi filmlerindeki gibi fragmanda en komik sahneleri koyup filmde daha fazlasını bulamayacağımı düşünüyordum ki kesinlikle öyle değilmiş.Bu açıdan Şahan Gökbakar’ı kutlarım.Açıkçası şu ana kadar ki en iyi yapımı diyebilirim.Genel anlamda film içeriği bel altı muhabbetlere dayanıyor fakat bel altı diyerek kötülemiyorum.Bu durumu en güzel şekilde kullanıp seyirciyi gerçekten güldürebilmeyi çok iyi başardığını söyleyebilirim.Ayrıca Şahan Gökbakar’ın Recep İvedik tiplemesinden kopamadığını görmemek de imkansız.Bazı kısımlarda sıkıcı konuşmalar olsada genel anlamda salonu sürekli güldürmeyi başardığını düşünüyorum.

Yazıma ayrıca Emre Övünç’ün yorumuna da yer vermek istiyorum :

Şahan Gökbakar ın Recep İvedik den bağlılığını koparmadığını görmek çok zor olmuyor ancak bir çiftin yaşadıkları üzerine kurulu bu komedi filmini izlemenizi tavsiye ederim. Filmi beğenmeyebilirsiniz eğer bel altı espirilerden hoşlanmıyorsanız. Benim görüşüm 114 dakika yerine 85 dk olsa tam komedi olabilir çünkü salondakilerin filmi izlerken kimi yerde sıkıldıkları belli oluyor.Beklenenden daha iyi bir format ve ilginç espirileriyle hafta sonunu arkadaşlarıyla sinemaya gitmek isteyenler için ideal bir komedi.

Uzun lafın kısası şu aralar vizyonda olan en gidilesi film olduğunu düşünüyorum ve tavsiye ediyorum.Şimdiden iyi seyirler diliyorum.Celal ile Ceren fragmanına aşağıdaki youtube playerinden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir