Avcunuzdaki Kelebek – Ahmet Şerif İzgören

Ahmet Şerif İzgören‘in mükemmel bir eseriyle devam ediyorum kitap tanıtımı bölümüme.Dikkat Vücudunuz Konuşuyor! kitabından hemen sonra başladığım bu kitap daha ilk sayfasından beni oldukça etkiledi.

Yazar kitabına okuyucusuna “Ben kimim? Ne yapmak istiyorum? Nereye ulaşmayı hedefliyorum? Bunu Nasıl Yapabilirim? Niçin? sorularını sorarak başlıyor ve bu soruları düşünmenizden sonra bu soruların açıklamalarını, hayatınızda ne kadar önemli olduklarını ayrıntılarıyla açıklamaya başlıyor.

Daha sonra yazar kitabında hedef belirlemenin öneminden başlayarak olumlu düşünce, kişilik, yaratıcılık ve mücadele ruhunun insan hayatındaki önemine ayrıntılarıyla ve bir çok insanın aklına gelmeyecek yönleriyle açıklıyor.Şunu da söylemeden geçmeyeceğim.Kitapta her bölümden sonra bölümle ilgili kısa hikayelere yer verilmesi bence çok güzel ve pekiştirici olmuş.O hikayelerde zaman zaman duygulanıp zaman zamanda “Böyleleri de varmış.” dedim.Gerçekten bu sayede kitapta çok güzel bir ayrıntı yakalanmış.Daha fazlasına girmek istemiyorum.Kitap oldukça akıcı keyif verici ve bilgilendirici.Umarım benim de bu değerli kitabın paylaşılması, değerli okuyuculara ulaşabilmesi adına bir katkım olmuştur.Sevgilerimle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir